Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży

Specjalista ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: PL66504273_E3

Jesteś zainteresowany pracą w dynamicznym środowisku, proponowaniem niestandardowych rozwiązań technicznych oraz ofert dla naszych klentów? Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Technicznego Wsparcia Sprzedaży produktów niskich napięć. Dołącz do nas!

Zadania:
  • Doradztwo techniczne w zakresie sprzedawanych produktów i systemów;
  • Utrzymywanie i ciągły rozwój profesjonalnych relacji z Klientami, dbałość o kompleksową obsługę;
  • Rozpatrywanie zapytań dotyczących sprzedaży z dedykowanego regionu;
  • Przygotowywanie ofert techniczno-cenowych w oparciu o udostępnione przez firmę narzędzia;
  • Doradztwo techniczne dla Klientów, ustalanie szczegółów technicznych w procesie przygotowania oferty;
  • Ścisła współpraca z innymi działami w firmie w celu przygotowania oferty.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne elektryczne lub pokrewne;
  • Znajomość zagadnień z obszaru elektrotechniki i energoelektroniki;
  • Umiejętność czytania i rozumienia schematów elektrycznych;
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (w dziale sprzedaży/ technicznego wsparcia sprzedaży);
  • Znajomość języka angielskiego;
  • Gotowość do przejścia szkoleń produktowych oraz do ciągłego poszerzania swojej wiedzy;
  • Chęć zaangażowania się w powierzone zadania;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.
Wszystkie aplikacje powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”.