Przejdź do treści

Praca: Specjalista / Specjalistka ds. Technicznych

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach, jedno z największych przedsiębiorstw na świecie w branży recyklingu, usług komunalnych i zaopatrzenie w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 31 lat i jest liderem w swojej branży. Działa w 50 miastach na terenie całej Polski.

W związku z dalszym dynamicznym rozwojem i sukcesywnym wzmacnianiem pozycji na rynku polskim poszukujemy pracowników na stanowisku:
Specjalista / Specjalistka ds. Technicznych
Miejsce pracy: Polkowice, ul. Jana Wyżykowskiego 8
Twój dzień pracy będzie składał się z:
  • Kontrola stanu technicznego maszyn i pojazdów w tym nadzór nad terminowością przeglądów, serwisów i napraw,
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i ppoż na terenie firmy,
  • Nadzór nad inwestycjami wykonywanymi przez firmy zewnętrzne.
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów umowy ADR,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • Przygotowywanie materiałów dla brygadzisty,
  • Bieżąca obsługa oprogramowania funkcjonującego w organizacji.
Szukamy Ciebie jeśli:
  • Posiadasz wykształcenie minimum średnie,
  • Jesteś skrupulatny, samodzielny, odpowiedzialny, umiesz pracować w zespole,
  • Posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Posiadasz umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office,
  • Wyróżnia Ciebie wysoka kultura osobista.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku w dynamicznie rozwijającej się branży,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,
  • Pakiet benefitów.

Specjalista ds. technicznych

Zadania na stanowisku: Kontrola stanu technicznego maszyn oraz środków transportu (m.in. rębaki, samochody ciężarowe, wózki widłowe itp.); Planowanie oraz nadzór nad przeprowadzanymi naprawami oraz konserwacjami maszyn i urządzeń; Bieżące usuwanie awarii...

Ekspert w dziale utrzymania technicznego

Zapewnienie terminowości wykonywanych prac technicznych. Systematyczna kontrola i usuwanie awarii urządzeń podlegajacych dozorowi. Wykonywanie czynności obsługi bezpośredniej i pośredniej w stosunku do wszystkich urzadzeń technicznych ruchomych elementów...

Specjalista ds. Technicznych

Zadania: Utrzymanie obiektu w pełnej sprawności technicznej Przeprowadzanie regularnych przeglądów technicznych Opracowywanie planów remontowych i konserwacyjnych Przygotowywanie harmonogramów napraw Nadzór nad ekipami serwisowymi Wymagania: Wykształcenie...