Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. technicznych

Nawitel Sp. z o.o. Sp. k.

firma budowlana z branży inżynieryjnych robót budowlanych

związanych z technologiami bezwykopowymi zatrudni na stanowisku:

Specjalista ds. technicznych
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie, Wrocław
Zadania:
  • współpraca z brygadami budowlanymi w zakresie zaopatrzenia,
  • logistyka,
  • obsługa budowy.
Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • biegła obsługa komputera,
  • prawo jazdy kat. B,
  • podstawowa znajomość mechaniki i obsługi maszyn, urządzeń i pojazdów,
  • mile widziana znajomość  języka angielskiego,
  • zaangażowanie, dyspozycyjność,
  • zdolności organizacyjne,
  • odpowiedzialność i skrupulatność.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • wszelkie niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.