Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. Technicznych

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.

Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Technicznych
Miejsce pracy: Wojkowice k. Wrocławia

Zadania:
  • Utrzymanie ciągłości pracy linii pakującej – wykonywanie przeglądów, napraw, konserwacji.
  • Prewencyjne i reakcyjne utrzymanie ruchu.
  • Prowadzenie magazynu części zamiennych w programie CMMS.
  • Wykonywanie i dokumentowanie czynności zgodnie z ISO.
  • Dostarczanie danych na potrzeby zarządzania informacją.
  • Wykonywanie zastępczych czynności w ramach organizacji.
  • Ścisła współpraca z działem Linii i IT.
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne.
  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu (elektromechanik, automatyk).
  • Aktualne uprawnienia elektryczne - G1 kat. „E" do 1kV– lub gotowość do ich wyrobienia.
  • Znajomość podstaw automatyki, elektromechaniki i informatyki.
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną.
  • Znajomość obsługi komputera, w tym pakietu „MS Office".
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie – kontakt ze wsparciem technicznym producenta instalacji (warunek konieczny, weryfikowany podczas rozmowy kwalifikacyjnej).
  • Samodzielność, systematyczność, kreatywność, dociekliwość i odpowiedzialność.
  • Zdolność do analitycznego myślenia i szybkiego uczenia się.
  • Mile widziana znajomość narzędzi Lean Manufacturing.
Oferujemy:
  • Pracę na stanowisku ściśle powiązanym z zaawansowanymi technologiami i nowoczesnymi procesami logistycznymi.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie z branży TSL.
  • Bezpłatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do karty Multisport.
  • Świadczenia dla siebie i bliskich związane z Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych (ZFŚS).
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-technicznych_1990567.html