Praca: Specjalista ds. usług płatniczych z językiem niemieckim

Specjalista ds. usług płatniczych z językiem niemieckim
Twój zakres obowiązków
  • Codzienny kontakt z klientami w języku niemieckim (infolinia przychodząca)
  • Identyfikacja najważniejszych potrzeb klienta
  • Szybkie i skuteczne rozwiązywanie zgłoszeń klientów
  • Realizowanie celów projektowych i zespołowych
Nasze wymagania
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego - najlepiej C1
  • Zaangażowanie, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • Sprawna obsługa komputera
  • Nastawienie pro-klienckie
  • Dyspozycyjność do odbycia 4 tygodniowego zdalnego szkolenia w godzinach 09:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku
To oferujemy
  • Elastyczność zatrudnienia-poszukujemy osób zarówno na pół etatu jak i na cały etat, ale ważna jest całkowita dyspozycyjność podczas szkolenia
  • Niepowtarzalną szansę współudziału w rozwoju nowego projektu
  • Innowacyjne i międzynarodowe środowisko pracy
  • Codzienny kontakt z językiem niemieckim
  • Pakiet benefitów do wyboru
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Profesjonalne szkolenie wdrażające
  • Nowoczesne narzędzia komunikacji i technologii, które ułatwiają i przyspieszają pracę
To ogłoszenie o pracę dotyczy firmy Majorel (dawniej Arvato CRM Solutions). Majorel została utworzona 19 lutego 2019 roku z połączenia Arvato CRM Solutions i Saham Group. Odwiedź stronę Majorel [www.majorel.com], aby dowiedzieć się więcej ofirmie.