Praca na Dolnym Śląsku

Praca: Specjalista ds. Wsparcia Systemu Dynamics AX

Nigel Frank International jest liderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi konsultanci zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

 Międzynarodowa firma z branży produkcyjnej poszukuje kandydata na stanowisko Specjalisty ds. Wsparcia Systemu Dynamics AX.

Specjalista ds. Wsparcia Systemu Dynamics AX
Miejsce pracy: Oława, Wrocław, Oleśnica
Nr ref.: 08022018ak1

Opis stanowiska:

  • wsparcie kluczowych użytkowników aplikacji w analizowaniu i rozwiązywaniu problemów
  • prowadzanie niezbędnych migracji, konfiguracji oraz zarządzania uprawnieniami w systemach businessowych
  • administrowanie i nadzór nad prawidłowością wprowadzanych danych
  • udział w projektach wdrożeniowych i rozwojowych w zakresie rozwiązań informatycznych
  • prowadzenie szkoleń wewnętrznych i konsultacji, prezentacja oprogramowania

Wymagania:

  • wykształcenie informatyczne, ekonomiczne lub kierunkowe umożliwiające realizację zadań
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność definiowania i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • umiejętność koordynacji projektów i priorytetyzacji zadań
  • znajomość procesów biznesowych w firmach dystrybucyjnych
  • znajomość języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy wdrożeniach i/lub rozwoju aplikacji biznesowych
  • mile widziana znajomość SQL
  • swobodne poruszanie się w systemach informatycznych
  • rzetelność, dokładność, dobra organizacja pracy
Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych projektach
  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
  • miła atmosfera pracy

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/specjalista-ds-wsparcia-systemu-dynamics-ax_1912971.html