Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. Zakupów

NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o., lider w produkcji układów kierowniczych wspomaganych elektrycznie, do swojej fabryki w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów
Miejsce pracy: Wałbrzych
Główne obowiązki:
  • Realizacja strategii zaopatrzenia zgodnie z wymogami firmy,
  • Przygotowywanie zapytań ofertowych, zamówień, kontraktów,
  • Ocena i analiza dostawców, kosztów i czasu realizacji zakupów,
  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami oraz zakupów materiałów,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z dostawcami,
  • Nadzór nad realizacją oraz rozliczaniem dostaw, zatwierdzanie faktur,
  • Kontrola faktur w zakresie poprawności cen, wyjaśnianie niegodności,
  • Sporządzanie analiz, zestawień i raportów oraz współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • Opracowywanie i wdrażanie planów redukcji kosztów.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (inżynierskie lub ekonomiczne),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji,
  • Umiejętność budowania relacji.
Oferujemy:
  • Stabilna, interesująca i odpowiedzialna praca w renomowanej japońskiej firmie,
  • Pakiet benefitów (Multisport, Prywatna Opieka Medyczna, Ubezpieczenie Grupowe, dofinansowanie do stołówki, premie za zrealizowanie założonych celów, okazjonalne bonusy finansowe i rzeczowe, imprezy firmowe),
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów mających wpływ na poprawę funkcjonowania organizacji,
  • Szkolenia umożliwiające poszerzenie wiedzy,
  • Możliwość realnego rozwoju w ramach struktur organizacyjnych.