Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. zakupu komponentów elektronicznych

Specjalista ds. zakupu komponentów elektronicznych
Miejsce pracy: Trzebnica
Opis stanowiska:
  • Współpraca z  poszczególnymi działami firmy w zakresie wyszukiwania dostawców komponentów elektronicznych na potrzeby realizacji projektów
  • Prowadzenie korespondencji z kontrahentami w tym wysyłanie zapytań cenowych, pozyskiwanie ofert cenowych
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z potencjalnymi dostawcami
  • Przygotowywanie i wysyłanie zamówień lub zleceń
  • Wprowadzanie zamówień i zleceń do systemów informatycznych CRM
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne w specjalności elektornicznej/elektrycznej
  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość MS Office, w szczególności Excel
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Kluczowe kompetencje:
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • umiejętność pracy w zespole
    • zdolności negocjacyjne
    • umiejętność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia (umowa o pracę)
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/specjalista-ds-zakupu-komponentow-elektronicznych_2003764.html