Przejdź do treści

Praca: Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki

Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach
Specjalista ds. zaopatrzenia i logistyki
Miejsce pracy: Polkowice
Numer: StPr/21/0360
OBOWIĄZKI:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie gospodarki magazynowej poprzez:-obsługę komputerowego systemu magazynowego,-prowadzenie dokumentacji i realizację zadań związanych z zamawianiem, zakupem i rozchodem,-nadzór nad stanami magazynowymi,-ścisłą współpracę z działem sprzedaży poprzez organizację, obsługę i koordynację zleceń transportowych krajowych i międzynarodowych-spedycja, urzędy i agencje celne,-negocjacje sen i terminów z dostawcami,-planowanie i realizację zakupów materiałów i usług,-zamawianie transportu i awizację dostaw,-realizację dostaw i wysyłek wewnętrznych, krajowych i zagranicznych,-weryfikację dostarczanych dokumentów: faktury, WZ itp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera - Ms Office
Uprawnienia: umiejętność planowania i organizacji działań, samodzielność i inicjatywa w działaniu

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność pracy pod presją czasu[Umiejętność 1] : rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne[Inne] : -wykształcenie minimum średnie lub wyższe logistyczne-rzetelność w wykonywaniu obowiązków -preferowana znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Polkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 430 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Polkowicach