Przejdź do treści

Praca: Specjalista informatyk

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Specjalista informatyk
Miejsce pracy: Lądek-Zdrój
Numer: StPr/21/0039
OBOWIĄZKI:
•Zarządzanie serwerami i oprogramowaniem MS Windows Server, MS SQL Server oraz MS Exchange.•Zarządzanie sieciami LAN i WAN oraz łączami VPN.•Zarządzanie portalami informatycznymi, internetowymi, intranetowymi.•Zarządzanie systemami poczty elektronicznej.•Zarządzanie systemami Sage Symfonia, Kuracjusz.•Administrowanie systemem PŁATNIK.•Archiwizacja danych informatycznych .•Administrowanie stron opartych na WordPress.•Zapewnienie bezpieczeństwa funkcjonowania systemów informatycznych.•Diagnostyka oraz usuwanie usterek w sprzęcie PC i oprogramowaniu systemowym i biurowym.•Szkolenie użytkowników z zakresu obsługi sieci ,systemów Windows , oprogramowania biurowego MS Office.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w branży informatycznej.

Miejsce pracy:

Lądek-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 5 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku