Przejdź do treści

Praca: Specjalista / Młodszy specjalista ds. handlowych

Bel-Pol to rodzinna firma, oferująca najwyższej jakości materiały wykończenia wnętrz. Nasi klienci obsługiwani są w ponad 100 specjalistycznych salonach zlokalizowanych na terenie całej Polski. Sukces i rozwój firmy oparty jest na kompetencjach niespełna 900-osobowego zespołu.

Specjalista / Młodszy specjalista ds. handlowych
Miejsce pracy: Świdnica
Opis stanowiska:
  • Zamawianie towarów u dostawców.
  • Wprowadzanie zamówień do systemu.
  • Realizacja zamówień ze sklepów.
  • Tworzenie listów przewozowych.
  • Telefoniczna i mailowa obsługa dostawców.
  • Utrzymywanie stanów magazynowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze klienta.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Umiejętności komunikacyjne i otwartość.
  • Sumienność, skrupulatność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość środowiska Microsoft: Excel, Outlook, Teams.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8.00-16.00.
  • Pakiet wynagrodzenia: płaca podstawowa i premia.
  • Program medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistów za 1 zł.
  • Karty MultiSport oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Rabat na zakup asortymentu sklepu na własny użytek.
  • Wdrożenie do pracy.
  • Rozwój zawodowy u lidera w branży sprzedaży drzwi i podłóg w Polsce.

Jeśli zależy Ci na stabilizacji i pracy z najlepszymi fachowcami w branży, dołącz do nas!

Więcej o nas:

www.bel-pol.pl

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEL - POL sp. z o.o. z siedzibą w: Strzelińska 10, 58-100 Świdnica (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: ochronadanych@belpol. com.pl.

Specjalista ds. techniczno-handlowych (K/M)

Główne zadania na tym stanowisku to: Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami (w tym wizyty w zakładach Klientów) Przygotowywanie ofert handlowych Współpraca z producentami oferowanych urządzeń Współpraca z Działem Serwisu. Warunki współpracy:...

Specjalista ds. handlowych na rynek krajowy

Praca stacjonarna w biurze w siedzibie firmy Od 30 lat powiększamy bazę naszych Klientów branży stalowej oraz tworzyw sztucznych w Polsce i zagranicą. Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie; zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (liczymy na nawiązanie...

Specjalista do spraw handlu

Sprzedaż i marketing firmowych produktów na rynku marokańskim i innych zagranicznych rynkach.Umowa zlecenie: 2 lata.Ilość godzin w miesiącu około 160Oferta dostęna w sali C Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Język: angielski, w...