Praca: Specjalista / Specjalistka d.s. Administracyjno-Personalnych

Sukces zależy od pracy zespołowej!

Strabag jest europejskim Koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zatrudnieniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizujemy z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez zespołowej pracy. Pracownicy z inicjatywą, odpowiedzialni i dążący do celu i mają możliwość nieograniczonego rozwoju zawodowego.
Zostań częścią naszego zespołu!SAT Sp. z o.o. obecna jest na polskim rynku robót drogowych od 1992 roku. Przedmiotem naszej działalności jest zaawansowana technologicznie odnowa, modernizacja i przebudowa konstrukcji oraz nawierzchni drogowych.

Obecnie do poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka d.s. Administracyjno-Personalnych

Miejsce pracy: Oława

Zadania

  • obsługa biura w zakresie spraw administracyjnych i kadrowych
  • miesięczne rozliczanie godzin pracowników fizycznych, ewidencja czasu pracy pracowników, merytoryczna kontrola podróży służbowych
  • nadzór nad dokumentacją personalną w zakresie umów o pracę, badań lekarskich, szkoleń BHP
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, przesyłkami kurierskimi oraz nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów wewnątrz firmy
  • zamawianie artykułów i materiałów biurowych oraz dbałość o wyposażenie biura
  • aktualizacja i archiwizacja danych w bazach elektronicznych
  • przyjmowanie i obsługa interesantów, organizacja spotkań

Wymagania

  • wykształcenie min. licencjackie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego, znajomość j. angielskiego mile widziana
  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych
  • zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu zadań oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy
  • bogaty pakiet szkoleń w ramach Akademii Koncernu oraz kursy językowe
  • pakiet świadczeń medycznych
  • krótsze piątki – pracujemy do 13.00

Prosimy o przesłanie cv wraz ze zdjęciem przez formularz aplikacyjny. Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, w celu realizacji procesu rekrutacji. Ponadto, wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez spółki koncernu STRABAG SE, również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.