Przejdź do treści

Praca: Specjalista w Dziale Księgowości

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Beetsma - Twoje miejsce pracy.

Specjalista w Dziale Księgowości
Miejsce pracy: / Wrocław
Nr ref.: SpecK/SUP/01/2018

Zadania na stanowisku:

  • Wystawianie faktur dla poszczególnych spółek Holdingu za wykonane usługi w programach Optima oraz Comarch XL,
  • Księgowanie wystawionych faktur,
  • Współpraca z wewnętrznymi jednostkami firmy w celu uzgadniania nieścisłości oraz weryfikacji marż,
  • Bieżąca komunikacja z klientami firmy,
  • Archiwizacja dokumentów oraz ich korygowanie.

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe - księgowość, kadry,
  • Praktyczna znajomość procesów płacowych,
  • Zdolności analityczne,
  • Dyspozycyjność,
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę w firmie z branży HR,
  • Wsparcie doświadczonego zespołu,
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, bilety do kina, teatru itp.).
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/specjalista-w-dziale-ksiegowosci_1891503.html