Praca: Specjalista w Dziale Planowania i Analiz Ekonomicznych

Kwestura Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko:

Specjalista w Dziale Planowania i Analiz Ekonomicznych
Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: S/08/2019
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za bieżącą obsługę budżetów ewidencjonowanych w systemie klasy Business Intelligence (BI), wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów merytorycznych oraz związanych z eksploatacją systemu. Monitorowanie prawidłowości działania systemu informatycznego w odniesieniu do wymagań użytkowników.

Zakres obowiązków:
  • prowadzenie wsparcia dla jednostek w zakresie tworzenia budżetów oraz bieżącej ich obsługi,
  • generowanie raportów z systemu raportowego Politechniki Wrocławskiej na potrzeby:
  • analiz sytuacji ekonomiczno-finansowej Uczelni w tym jednostek organizacyjnych,
  • planu rzeczowo-finansowego Uczelni,
  • rozliczenia dotacji,
  • udział w definiowaniu wymagań w zakresie raportów oraz przyjmowanie zgłoszeń o błędach w systemie, wstępne diagnozowanie przyczyn błędów,
  • projektowanie nowych funkcjonalności w systemie na podstawie analizy potrzeb zgłaszanych przez użytkowników,
  • współudział w weryfikacji wymagań w zakresie nowych rozwiązań mających na celu poprawę wydajności i efektywności funkcjonowania systemu klasy Business Intelligence,
  • tworzenie nowych budżetów oraz modyfikacja istniejących; udział w pracach testowych wersji aktualizacyjnych,
  • współpraca z Działem Informatyzacji
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o kierunku: finanse, ekonomia, informatyka,
  • co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość zasad sporządzania planów i budżetów finansowych,
  • umiejętności w zakresie analizy struktury kosztów oraz metod rozliczania prowadzonej działalności,
  • bardzo dobra obsługa komputera,
  • znajomości programu MS Excel na poziomie zaawansowanym,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • samodzielność i zorganizowanie,
  • odpowiedzialność, terminowość i skrupulatność,
  • mile widziana znajomość obsługi programów TETA,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w uczelniach publicznych.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wyzwania zawodowe pozwalające na nieustanny rozwój,
  • wsparcie w zakresie podnoszenia kwalifikacji poprzez możliwość dofinansowania do szkoleń, atrakcyjny pakiet finansowych i pozafinansowych korzyści pracowniczych.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO).