Praca: Spedytor Całopojazdowy w Dziale Spedycji Całopojazdowej

GEFCO Polska Sp. z o.o. to globalny ekspert w zakresie logistyki dla przemysłu i lider w logistyce motoryzacyjnej. Oferta firmy obejmuje główne usługi logistyczne (transport drogowy, morski, lotniczy, kolejowy, magazynowanie),  logistykę zintegrowaną (zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, reprezentację celną i podatkową, logistykę zaopatrzenia i dystrybucji, logistykę pojazdów gotowych), rozwiązania strategiczne 4 PL (projektowanie całościowych rozwiązań logistycznych i kompleksową obsługę klienta), a także rozwiązania dedykowane (obsługę transportów specjalnych, logistykę projektową, logistykę eventów).

Do naszego oddziału poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko:

Spedytor Całopojazdowy w Dziale Spedycji Całopojazdowej
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Nr ref.: WRO/SC/12/2017
Główne zadania
  • Planowanie i zarządzanie flotą aut
  • Obsługa zleceń klientów firmy
  • Dbanie o wysoką jakość / terminowość realizowanych zleceń
  • Prowadzenie ewidencji realizowanych zleceń
  • Przygotowywanie raportów, wskaźników jakościowych, zestawień
Profil Kandydata
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku  (min.1 rok)
  • Zarządzanie flotą samochodową

  • Dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny
  • Znajomość sektora spedycji międzynarodowej oraz prawa transportowego
  • Wykształcenie o kierunku transport lub logistyka - będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Zdolność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy i wyznaczania priorytetów, systematyczność
  • Umiejętność szybkiego reagowania
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
Kandydatom oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, Karta MultiSport, ubezpieczenie na życie)
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Ciekawą dynamiczną pracę w firmie będącej liderem na europejskim rynku logistyki dla przemysłu i motoryzacji
Zobacz nasz Profil Pracodawcy
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/spedytor-calopojazdowy-w-dziale-spedycji-calopojazdowej_1876296.html
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania."