Przejdź do treści

Praca: Spedytor Międzynarodowy Drobnicowy

Spedytor Międzynarodowy Drobnicowy
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw.
Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa.
Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji.
Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi
na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.
Oferujemy:
  • Możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji - szeroka baza szkoleń wewnętrznych, perspektywy awansu;
  • Samodzielną pracę w rozwijającej się organizacji;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych (m.in. prywatną opiekę medyczną, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie grupowe, bony świąteczne);
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Umowę o pracę.
Obowiązki:
  • Organizacja transportów samochodowych Klientów w relacjach międzynarodowych,
  • Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu,
  • Aktywne poszukiwanie nowych firm przewozowych,
  • Realizacja założeń budżetowych,
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych,
  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w obszarze ładunków częściowych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
  • Dobra znajomość programu Excel,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Lojalność.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/spedytor-miedzynarodowy-drobnicowy_2122796.html

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)