Przejdź do treści

Praca: Spedytor międzynarodowy FTL

Firma ARRA istnieje na rynku od 2002 roku. Prowadzimy działalność z zakresu transportu drogowego w temperaturze kontrolowanej, specjalizując się w transporcie chłodniczym, farmaceutycznym oraz transporcie materiałów niebezpiecznych (ADR). Obszarem działalności firmy jest cała Europa. Firma świadczy usługi wysokiej jakości o czym świadczyć mogą zdobyte nagrody i certyfikaty oraz opinie naszych Klientów.

Spedytor międzynarodowy FTL
Miejsce pracy: Głogów
Opis stanowiska:
  • Pozyskiwanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
  • Wyszukiwanie ładunków
  • Ustalanie szczegółów dotyczących transportu
  • Negocjowanie cen za usługę
  • Planowanie kursów pojazdów
  • Przekazywanie zleceń do realizacji dyspozytorom
  • Optymalizacja realizacji zleceń transportowych
  • Kierowanie pracą dyspozytorów
  • Utrzymywanie wskaźników jakościowych i finansowych na wyznaczonym poziomie

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Spedytora FTL
  • Doświadczenie w transporcie FTL
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Bardzo dobra znajomość przynajmniej jednego języka obcego
  • Mile widziana znajomość przepisów ustawy o transporcie drogowym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Poczucie humoru

Oferujemy:

  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Bardzo dobrą atmosferę w firmie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, udziału w szkoleniach, rozwoju w strukturach firmy
  • Aktywny udział w rozwoju firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pasjonującą, pozbawioną monotonii pracę
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/spedytor-miedzynarodowy-ftl_1953773.html
„Zgodnie z treścią art. 23 ust. 1 punkt 1 oraz art. 23 ust. 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 96 z póź. zm) zwanej dalej „Ustawą o Ochronie Danych Osobowych” niniejszym wrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych, tj. ARRA Group Spółka z o.o. Sp. K., zwanego dalej „Administratorem” teraz oraz w przyszłości, w celu prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie Ustawy o Ochronie Danych Osobowych, zwłaszcza o prawie wglądu do moich danych osobowych, ich poprawiania, a także żądania ich usunięcia w całości, w każdym czasie. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, iż przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora, jest niezbędne do realizowanych przez niego procesów rekrutacyjnych”.