Przejdź do treści

Praca: Spedytor Międzynarodowy

Ogłoszenie numer: 1926827, z dnia 28-02-2018

Firma specjalizująca się w obsłudze przedsiębiorstw z zakresu transportu i spedycji. Dysponuje własnym taborem oraz bazą podwykonawców. Główne kierunki działalności to Unia Europejska i kraje ościenne. Dzięki zróżnicowanemu taborowi i profesjonalnemu zespołowi jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde transportowe zapotrzebowanie. Nie boimy się nowych wyzwań, ale każde zlecenie traktujemy w pełni profesjonalnie.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Spedytor Międzynarodowy

Miejsce pracy: / Wrocław

Opis stanowiska

  • Planowanie i obsługa transportu drogowego po krajach UE i nie tylko.,
  • Nadzór nad realizacją usług,
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami i Kontrahentami,
  • Obsługa klienta w zakresie przygotowywania ofert transportowych uwzględniających wycenę i warunki transportu,
  • Optymalizacja kosztów i poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi,
  • Dbałość o wysoki standard świadczonych usług w oparciu o norme ISO 28000.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w organizacji transportu i spedycji międzynarodowej,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Samodzielność,
  • Umiejętność planowania i szybkiego podejmowania decyzji,
  • Znajomość przynajmniej jednego z języków obcych (angielski, niemiecki, francuski) w stopniu komunikatywnym - codzienny kontakt z zagranicznymi kontrahentami.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie. Podstawa + premia od osiąganych wyników,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Regularne szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/spedytor-miedzynarodowy_1926827.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.