Przejdź do treści

Praca: Sprzątacz

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Sprzątacz
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/19/10953
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie, zamiatanie, wycieranie, szorowanie różnego rodzaju nawierzchni w pomieszczeniach: socjalnych, magazynowych, biurowych, toaletach, szatniach, korytarzach itp. Czyszczenie regałów, szafek, mycie okien/przeszkleń/witryn, zamiatanie kostki, w sezonie odśnieżanie. Około 155 godzin pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 5:00-23:00. Miejsce pracy: Wrocław, ul. Bora-Komorowskiego 6.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe mile widziane,staż pracy: 2 miesiące na podobnym stanowisku,mile widziana umiejętność obsługi maszyn czyszczących, predyspozycje do wykonywania ciężkiej pracy fizycznej

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu