Przejdź do treści

Praca: Sprzątacz

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Sprzątacz
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/1612
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie, zamiatanie, wycieranie, szorowanie różnego rodzaju nawierzchni w pomieszczeniach socjalnych, magazynowych, biurowych, toaletach, szatniach, korytarzach itp., Czyszczenie regałów, mycie okien, przeszkleń, zamiatanie, czyszczenie, odśnieżanie kostki, sprzątanie terenu zewnętrznego, w sezonie odśnieżanie. Około 153 godziny pracy miesięcznie, dyspozycyjność w godzinach: 4:00-23:00. Miejsce wykonywania pracy: Bora-Komorowskiego 6, 51-210 Wrocław, Warszawska 2, 52-114 Wrocław, Sucha 1, 50-086 Wrocław, Krakowska 71, 50-426 Wrocław, Lekarska 1, 51-134 Wrocław, Świdnicka 40, 50-024 Wrocław, Łąkowa 23, 55-095 Mirków, ul. Dyrekcyjna 5-7, 50-528 Wrocław, Towarowa 3, 00-811 Kobierzyce, ul. gen. Iwana Połbina 1, 54-151 Wrocław; ul. Na Grobli 19, 50-438 Wrocław.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy zajmujący się sprzątaniem gdzie indziej niesklasyfikowani (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 2)

Wymagania inne:

wykształcenie: podstawowe (mile widziane),staż pracy: minimum 2 miesiące na danym stanowisku,mile widziana obsluga maszyn/urządzeń czyszczących

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu