Przejdź do treści

Praca: Sprzątaczka biurowa

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Sprzątaczka biurowa
Miejsce pracy: Kąty Wrocławskie
Numer: StPr/20/8345
OBOWIĄZKI:
utrzymanie czystości wewnątrz obiektu, biura, korytarze sanitariaty,Praca na czas określony: 3 miesiące z możliwością przedłużeniaGodziny pracy 8:00 - 16:00możliwość korzystania z dofinansowania do zakupu leków, wypoczynku i rehabilitacji i pakietu socjalnego, możliwość korzystania z dodatkowego ubezpieczenia PZU na preferencyjnych warunkach, przeszkolenie, środki do pracy, pomoc i wsparcie doświadczonej kadry kierowniczej, szybki i bezpieczny proces rekrutacji, praca w stabilnej firmie od zaraz. Istnieje możliwość pracy na 1/2 etatu.Kontakt z pracodawcą: ewa.ganc-gobiecka@ezt.pl lub 723700420
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, staż pracy bez znaczenia

Miejsce pracy:

Kąty Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 750 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu