Przejdź do treści

Praca: Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Siechnice
Numer: StPr/19/4023
OBOWIĄZKI:

prace porządkowe i czystosciowe na terenie biur i produkcji, zaopatrywanie sanitariatów w środki higieniczne , serwis dzienny, kontrola utrzymania czystości. Miejsce pracy: ul. Kwiatkowskiego 9, 55-011 Siechnice Oferta zgłoszona w ramach pracy tymczasowej, umowa o pracę tymczasową , zatrudnienie 18 miesięcy, praca na dwie zmiany w godz 7-23. Kontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta w sali: B

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: ZAANGAŻOWANIE I ZDOLNOŚĆ SAMOORGANIZACJI PRACY I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA POWIERZONE OBOWIĄZKI
Uprawnienia: Sprawność fizyczna
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ

Wymagania inne:

CU Wykształcenie zasadnicze zawodowe zaangażowanie i zdolność samoorganizacji pracy sprawność fizyczna dyspozycyjność Mile widziane umiejętność organizacji pracy, dyspozycyjność do pracy zmianowej, elastyczność.

Miejsce pracy:

Siechnice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

do 14,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu