Przejdź do treści

Praca: Sprzedawca części do maszyn rolniczych

Firma Jaskot

  • obecna na rynku 1995 r.
  • doświadczony dystrybutor techniki rolniczej, komunalnej i leśnej.
  • od wielu lat związana z wiodącymi markami: Deutz Fahr, Merlo, Amazone, Maschio Gaspardo
Sprzedawca części do maszyn rolniczych
Miejsce pracy: Siekierczyn (okolice), (pow. lubański)
Opis stanowiska:
  • Sprzedaż części zamiennych maszyn rolniczych oraz akcesoriów do produkcji rolnej
  • Doradztwo w zakresie doboru części rolniczych
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem
  • Obsługa magazynu części zamiennych
  • Realizowanie celów sprzedażowych
Wymagania:
  • Znajomość branży rolniczej i podstawowa znajomość budowy maszyn rolniczych
  • Wykształcenie kierunkowe (techniczne, rolnicze)
  • Znajomość obsługi komputera
  • Chęć do nauki i zgłębiania wiedzy branżowej.
  • Wysoka kultura osobista
  • Silna motywacja do realizacji powierzonych obowiązków
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (od 3000,00 zł, do 4000,00 zł brutto plus premia)
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy