Przejdź do treści

Praca: Sprzedawca – Doradca Klienta

Femestage Eva Minge Sp. Z o.o.
poszukuje kandydatów na stanowisko:
Sprzedawca – Doradca Klienta
Miejsce pracy: Lubin

Opis stanowiska:

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami
  • praca z produktem, sprzedaż
  • dbanie o wizerunek salonu i ekspozycję produktów (VM)
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, najlepiej w branży modowej,
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w branży modowej w przyjaznej atmosferze
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • grafik dostosowany do potrzeb pracownika
  • motywujący system premiowy
  • rabaty pracownicze
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/sprzedawca-doradca-klienta_1885046.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.