Przejdź do treści

Praca: Sprzedawca - Doradca Klienta

Pauloadriani Sp. z o.o. (licencjonowany dystrybutor)

Jesteśmy firmą o ogólnopolskim zasięgu, która od ponad 17 lat z sukcesem działa w branży odzieży premium. Na przestrzeni lat stworzyliśmy sieć salonów firmowych i nowatorski model zarządzania. W codziennej pracy wierni jesteśmy naszym fundamentalnym zasadom opartym na etyce zawodowej, szacunku, uczciwości i pozytywnym relacjom, a dążenie do perfekcji motywuje nas do ciągłego doskonalenia i rozwoju…

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Sprzedawca - Doradca Klienta
Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • zapewnienie najwyższego poziomu standardu bezpośredniej obsługi klienta
  • profesjonalne doradztwo w zakresie stylizacji ubioru klienta
  • realizacja celów sprzedażowych
  • dbanie o estetyczną ekspozycję towaru i wizerunek salonu

Wymagania:

  • wysoki poziom kultury osobistej
  • komunikatywność, zaangażowanie i entuzjazm
  • orientacja na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym oraz w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy:

  • pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • szeroki system szkoleń i warsztatów w zakresie rozwijania umiejętności profesjonalnej obsługi klienta, stylizacji ubioru, ekspozycji i materiałoznawstwa
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz motywacyjny system premiowania
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  • atrakcyjne zniżki na nasze firmowe produkty
  • uniform służbowy
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • karta MultiSport
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/sprzedawca-doradca-klienta_1958802.html
Prosimy o załączenie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )”