Przejdź do treści

Praca: Sprzedawca - kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Sprzedawca - kasjer
Miejsce pracy: Nowa Ruda
Numer: StPr/24/0312
OBOWIĄZKI:
doradzanie klientom w zakresie doboru rozwiazań technicznych, realizowanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Nowa Ruda

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Sprzedawca - Doradca Klienta w salonie marki Bytom

Do Twoich zadań należeć będzie: obsługa Klienta, aktywna sprzedaż naszych produktów, dbanie o ekspozycję towaru, budowanie pozytywnego wizerunku marki. Dołącz do nas, jeśli: łatwo nawiązujesz kontakty, a praca z ludźmi i możliwość pomocy sprawia Ci...

Sprzedawca

wg stanowiska - Oferta pracy utworzona w ramach refundacji wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy - osoba do 30 roku życia Wymagania inne:

Kasjer - sprzedawca w sklepie spożywczym

Sprzedaż towarów spożywczych na kasach, obsługa stoiska mięsno-wędliniarskiego, przyjmowanie dostaw, dbanie o czystość sklepu oraz zaplecza. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: