Przejdź do treści

Praca: Sprzedawca / Magazynier

Czy wiedziałeś, że Inter Cars S.A. jest liderem w dystrybucji części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych w Europie Środkowo Wschodniej?

Ponadto prowadzi aktywną sprzedaż poprzez sieć sprzedaży w 14 krajach. Chcesz dowiedzieć się więcej na nasz temat?

Wejdź na www.intercars.eu

Do Filii w Głogowie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca / Magazynier
Miejsce pracy: dolnośląskie / Głogów

Opis stanowiska:

  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży
  • Informowanie klientów o dostępnej ofercie handlowej
  • Zgłaszanie wniosków dotyczących uzupełnienia oferty

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Znajomość budowy pojazdów mechanicznych
  • Umiejętność obsługi takich programów jak Excel, Word, Windows, Poczta
  • Wykształcenie średnie /mile widziane techniczne
  • Dobra znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego

Kandydatom oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pracę w zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi
  • Pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Wyzwania, umożliwiające rozwój własnych kompetencji