Przejdź do treści

Praca: Sprzedawca Usług Serwisowych

Duda-Cars, jeden z najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów na Polskim rynku samochodowym marek premium, poszukuje kandydatów do pracy w swoich oddziałach w Poznaniu, Wrocławiu i Lesznie. Tytuł Dealera Roku oraz poszerzenie zasięgu działalności jest wypadkowa realizacji wizji, która dzięki pasji i pracy całego zespołu pozwala przekraczać granice, wydające się nieosiągalnymi dla innych. Duda-Cars to firma, stawiająca sobie za cel bycie najlepszym na rynku motoryzacyjnym i dlatego szuka ludzi, dla których praca to pasja. Jeżeli chcesz stać się częścią tej tworzącej się legendy wyślij swoja aplikacje.

Sprzedawca Usług Serwisowych
Miejsce pracy: Wrocław
OCZEKUJEMY:
  • min. 2-letniego doświadczenia w handlu (doświadczenie w branży automotive będzie dodatkowym atutem),
  • zaangażowania i nastawienia na realizację celów,
  • pozyskiwania Klientów, ofertowania, wykorzystywania poleceń z branż docelowych,
  • umiejętności wykorzystywania szans sprzedażowych,
  • umiejętności nawiązywania kontaktów i budowania długoterminowych relacji z Klientami,
  • wysokiej kultury osobistej,
  • wysokiej motywacji do pracy,
  • prawa jazdy kat. B,
  • obsługi pakietu Office.
TWOJE ZADANIA:
  • efektywną sprzedaż usług serwisowych
  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • realizację określonych planów sprzedażowych
  • bieżąca analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji
  • utrzymywanie właściwych relacji z aktualnymi Klientami
  • inicjowanie i wdrażanie nowych pomysłów w zakresie pozyskiwania Klientów
  • wyszukiwanie i tworzenie nowych kanałów sprzedaży
OFERUJEMY:
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • umowę o pracę,
  • czytelne, atrakcyjne warunki zatrudnienia (podstawa + system premiowy w oparciu o realizację celów),
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Rozwój zawodowy w ramach struktury firmy
  • Karta Multisport
  • Pakiety opieki medycznej
  • Ubezpieczenie grupowe
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/sprzedawca-uslug-serwisowych_2022906.html

Dbając o najwyższą jakość procesu przetwarzania danych osobowych oraz zgodność z aktualnym stanem prawnym informujemy, że Administratorem Danych Osobowych jest Duda-Cars SA z siedzibą w Poznaniu (60-319) przy ul. Ptasiej 4. Inspektorem ochrony danych jest Pani Magdalena Jacolik dostępna pod adresem email: dane.osobowe@duda-cars.mercedes-benz.pl.

Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust.1 lit f) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) – uzasadnione interesy administratora danych, w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacyjnego oraz art. 6 ust.1 lit a) ogólnego rozporządzenie o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w celu przetwarzania dodatkowych danych osobowych niewymaganych przez pracodawcę przez obowiązujące przepisy prawa. Administrator danych nie udostępnia danych do ani ich nie przekazuje do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane osobowe przetwarzane będą w terminie do 6 miesięcy od rozstrzygnięcia procesu rekrutacji.

Ma Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, ma Pan/Pani prawo wnieść skargę do Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w procesie rekrutacji.

Decyzje dotyczące przeprowadzenia oraz rozstrzygnięcia procesu rekrutacji nie będą podejmowane w sposób zautomatyzowany.