Przejdź do treści

Praca: Sprzedawca w branży przemysłowej

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Sprzedawca w branży przemysłowej
Miejsce pracy: Lubań
Numer: StPr/20/0038
OBOWIĄZKI:
Nauka obsługi drukarki fiskalnej POSNET THERMAL. Samodzielne wystawianie paragonów, drukowanie dobowych raportów fiskalnych oraz innych niefiskalnych. Zapoznanie się z programem obsługującym magazyn i sprzedaż: Insert Subiekt GT. Przyjmowanie faktur zakupu, wypełnianie kartotek towarów klientów. Wystawianie faktur sprzedaży, paragonów fiskalnych, dokumentów kasowych i magazynowych. Eksponowanie produktów, wykonywanie opisów towarów. Dbanie o czystość i porządek eksponowanego towaru oraz jego otoczenia. Bezpośrednia obsługa nabywców, informowanie o właściwościach oferowanego towaru i usługach. Sporządzanie umów ratalnych pod nadzorem opiekuna stażu. Przygotowywanie ofert dla klientów za pomocą narzędzi arkusza kalkulacyjnego. Zdobycie podstawowej wiedzy na temat budowy i działania systemów komputerowych: sprzęt, akcesoria, oprogramowanie, sieci. Obsługa procesów reklamacyjnych, wypełnianie formularza reklamacyjnego, weryfikacja zgłoszonych usterek. Przekazywanie przyjętych reklamacji do serwisu wewnętrznego lub zewnętrznego producentów produktu. Wydawanie towaru z serwisu. Analiza procesów decyzyjnych nabywców, wykorzystywanie technik sprzedaży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Lubań

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu