Praca: Sprzedawca w sklepie z art. instalacyjnymi i budowlanymi

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Sprzedawca w sklepie z art. instalacyjnymi i budowlanymi
Miejsce pracy: Olszyna
Numer: StPr/21/0158
OBOWIĄZKI:
Dbanie o czystość i estetykę miejsca sprzedaży i pomieszczeń magazynowych. Zabezpieczenie wyłożonych towarów przed uszkodzeniem i zniszczeniem. Przyjmowanie dostaw towarów. Sprawdzanie towarów pod względem ilościowym i jakościowym. Układanie towarów na miejscach sprzedaży i w magazynie. Obsługa kasy fiskalnej. Nabijanie cen, sporządzanie raportów dobowych i miesięcznych. Nauka wykonywania anulowania paragonów. Nauka wprowadzania z klawiatury towaru. Bezpośrednia obsługa klienta. Pomoc przy wyborze produktu, udzielani informacji o asortymencie, cechach i użytkowania towaru. Informowanie o upustach i możliwościach reklamacji. Sporządzanie faktur. Organizowanie zaopatrzenia.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Olszyna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu