Przejdź do treści

Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej
Sprzedawca
Miejsce pracy: Środa Śląska
Numer: StPr/18/0673
OBOWIĄZKI:
zapoznanie bezrobotnego ze stanowiskiem pracy, jego obowiązkami i uporawnieniami, przeszkolenie bhp i p.poż, zapoznanie z asortymentem oraz zasadami estetycznego i stylistycznego ułożenia towaru, przygotowanie produktów do sprzedaży, pomoc w rozmieszczeniu obuwia na półkach w sklepie i magazynie, pomoc przy przyjmowanie dostaw towaru, sprawdzanie towaru pod względem jakościowym i ilościowym, oznaczenia cenowe i graficzne asortymentu, trening umiejętności sprzedażowych oraz mozliwość udziału w badaniu Tajemniczy Klient, przestrzeganie tajemnicy służbowej oraz dbanie o wizerunek firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Środa Śląska

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 017,4 PLN

KONTAKT:
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/sprzedawca_2075687.html
Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Środzie Śląskiej