Przejdź do treści

Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/18/9932
OBOWIĄZKI:

- obsługa POS-u wypisywanie dokumentów dostaw, obciążeniem oraz zwrotów - wypisywanie zamówień - przygotowanie produktów do sprzedaży i bułek do odpieku odroczonego świeżych wypieków - wypiek zamrożonych ciast, wypiek przy kliencie - umożliwianie klientowi różnorodnych i pachnących wypieków - sprzedaż pieczywa i wyrobów piekarniczych - efektywna obsługa klienta - analizowanie sprzedaży poprzez POS - optymalizacja procesów sprzedażowych, poprawa bezpieczeństwa i eliminacja pomyłek

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Wykształcenie: pomaturalne/policealne
Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagania inne:

obsługa kasy fiskalnej, znajomość obsługi komputera

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 770 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu