Przejdź do treści

Praca: Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/19/1353
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż kwiatów ciętych i doniczkowych , obsługa komputera , drukarki , kasy fiskalnej , obsługa klienta , segregowanie kwiatów także w warunkach chłodni. Praca przy użyciu sekatora do cięcia kwiatów. Załadunek i rozładunek z samochodów , regałów , wózków transportowych.Praca w godz 6-14Miejsce pracy ul. Giełdowa Umowa o pracę na czas nieokreślony Oferta w sali: G
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: asertywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji działań w firmie
Uprawnienia: znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie każde, staż pracy w hurtowni kwiatów ok 1 roku komunikatywność , uprzejmość , kultura osobista, umiejętność szybkiego zapamiętywania nazw, obsługa kasy fiskalnej mile widziana,podstawowa znajomość jezyka angielskiego w celu kontaktów z klientami obcojęzycznymi.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu