Przejdź do treści

Praca: Sprzedawca

Sprzedawca (1/2 lub 3/4 etatu), IKEA Retail, Wrocław

Dobrze się składa, że się spotkaliśmy. Patrzysz na świat inaczej niż większość ludzi.  Wierzymy, że wartości, jakimi się kierujesz są ważniejsze niż twoje dotychczasowe doświadczenie. Oferujemy stanowiska pełne wyzwań, odpowiedzialnych zadań i inspiracji do ciągłego rozwoju. W IKEA każdy dzień jest inny. Spójrz z nami na świat z innej perspektywy.

O Tobie

  • jesteś entuzjastyczną osobą, która z łatwością nawiązuje kontakt z innymi,
  • jesteś osobą zorganizowaną i chętnie działającą z własnej inicjatywy,
  • chcesz się rozwijać w kierunku managerskim,
  • świetnie odnajdujesz się w pracy zespołowej,
  • posiadasz umiejętność ustalania priorytetów i organizowania własnej pracy, aby efektywnie wykorzystywać czas,
  • lubisz „jak się dzieje”, łatwo się uczysz nowych rzeczy i chętnie dzielisz się wiedzą,
  • jesteś gotów do pracy zmianowej oraz w weekendy,
  • chcesz pomagać ludziom spełniać ich marzenia o pięknym i funkcjonalnym domu :)
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym.

O stanowisku: Sprzedawca jest doskonale wykwalifikowanym specjalistą wyposażenia wnętrz, ekspertem w zakresie asortymentu swojego działu. Rolą sprzedawcy jest dbanie o zapewnienie przyjemnego, wygodnego i satysfakcjonującego doświadczenia zakupowego oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami IKEA. Sprzedawca jest odpowiedzialny za prezentowanie klientom inspirujących rozwiązań dla domu, które odpowiadają na potrzeby poszczególnych klientów.

Główne zadania

  • profesjonalna obsługa Klientów (pomoc przy dokonaniu wyboru, zakupie oraz udzielanie informacji o asortymencie, ze szczególnym uwzględnieniem zalet produktu),
  • dbanie o prezentowanie asortymentu w dziale,
  • nieustanne poszerzanie wiedzy na temat asortymentu, jakości obsługi klienta oraz technik sprzedaży.
Chcemy:
  • abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,
  • abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,
  • zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny- oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny,
  • doceniać Twoje osiągnięcia,
  • dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/sprzedawca_1949162.html