Przejdź do treści

Praca: Sprzedawca

Oferta nieaktualna

CARRY Sp. z o.o. to marka polska, w branży odzieżowej od 18 lat. Posiadamy salony sprzedaży w całym kraju.

Interesuje Ciebie praca w handlu? Weź udział w rekrutacji na stanowisko:

Sprzedawca
Miejsce pracy: Zgorzelec, Jelenia Góra, Wrocław
Czego od Ciebie wymagamy?
  • ukończonej szkoły (minimum średniej)
  • znajomości obsługi komputera
  • chęci do pracy i zaangażowania
  • dyspozycyjności
  • mile widziane doświadczenie w handlu
Jakie będziesz miał zadania?
  • czynna sprzedaż i obsługa klienta
  • dbanie o porządek w salonie
  • praca z towarem
  • obsługa kasy fiskalnej
Co możemy Tobie zaoferować?
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość awansu w strukturze firmy
  • zdobycie doświadczenia w handlu i nowych umiejętności
  • pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
  • wdrożenie oraz wsparcie ze strony zespołu

Osobom z ograniczoną dyspozycyjnością oferujemy prace dorywcze w ramach zlecenia.

Po zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi ochrony danych osobowych (pełna treść dostępna TUTAJ), w przypadku chęci udziału w procesie rekrutacyjnym prosimy o zawarcie ich w dokumentach rekrutacyjnych