Przejdź do treści

Praca: Sprzedawca

Wawel SA to znany i ceniony lider branży słodyczy w Polsce, notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Od 100 lat tworzymy produkty, które są obecnie dostępne w 40 krajach na pięciu kontynentach.

Dzięki naszym Pracownikom, z sukcesem łączymy tradycję, pasję do zmian, poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i doskonałą atmosferę. W Wawelu oferujemy nie tylko świetne słodycze i przyjemność z ich jedzenia, ale chcemy też czynić prawdziwe dobro i włączać w nie innych! Dlatego też tworzymy naturalne, innowacyjne słodycze oraz angażujemy się społecznie. Dołącz do nas, czyń z nami dobrze!

Sprzedawca
Miejsce pracy: Jelenia Góra
Oferujemy:
  • stabilną umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów (karta multisport, paczki i bony świąteczne, ubezpieczenie na życie, degustacja słodyczy)
Szukamy osoby, która posiada/cechuje się:
  • dyspozycyjnością
  • uczciwością
  • podstawową znajomością MS Excel
  • mile widziane doświadczenie w handlu
Obowiązki:
  • profesjonalna obsługa klientów
  • dbanie o wizerunek firmy zgodnie z przyjętymi standardami
  • aktywna sprzedaż produktów z oferty Wawel
  • dbanie o czystość lokalu
  • obsługa programu sprzedażowego