Przejdź do treści

Praca: Starszy Konsultant SAP BW/BPC

Starszy Konsultant SAP BW/BPC

Miejsce pracy: Wrocław

Nr. ref.: 02/83/Wro

Opis stanowiska:

Jako Starszy SAP BW/BPC będziesz odpowiadać za wsparcie oraz rozwój istniejących aplikacji opartych na technologiach SAP BW oraz SAP Business Planning and Consolidation.

Do Twoich głównych zadań należeć będzie:
  • analiza i rozwiązywania zgłoszeń otrzymywanych od klienta;
  • przygotowywanie, proponowanie i implementacja nowych rozwiązań;
  • koordynacja prac innych członków zespołu;
  • kontakt z międzynarodowym klientem.
Profil idealnego kandydata:
  • minimum trzyletnie doświadczenie w zakresie SAP BPC;
  • dobra znajomość SAP BW;
  • proaktywność w realizacji zadań i oraz rozwiązywania problemów;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz dobra znajomość języka angielskiego;
  • ukończone studia wyższe informatyczne lub ekonomiczne.
Oferujemy:
  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego);
  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;
  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
  • elastyczny czas pracy;
  • wsparcie w relokacji;
  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;
  • bezpłatne miejsca parkingowe;
  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Zgłoszenie w języku angielskim wraz z numerem referencyjnym, prosimy prześlij za pomocą przycisku aplikowania.

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/starszy-konsultant-sap-bw-bpc_2013867.html
„Twoje dane osobowe są u nas bezpieczne. Ochrona danych osobowych jest jedynym z naszych najważniejszych priorytetów. Przetwarzamy je w sposób odpowiedzialny, ograniczamy gromadzenie i dostęp do nich, w szczególności w odniesieniu do osób, które uczestniczyły w obecnych lub będą uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informację o celach i zasadach przetwarzania przez Capgemini Polska Sp z o. o. danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach. Komplet informacji znajdziesz pod niniejszym adresem strony internetowej.“