Przejdź do treści

Praca: Starszy Księgowy AP z językiem niemieckim

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Starszy Księgowy AP z językiem niemieckim

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy, poszukujemy obecnie doświadczonej osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja i księgowanie faktur
  • Rozwiązywanie oraz raportowanie wszelkich niezgodności w fakturach
  • Monitorowanie i analiza procesów AP
  • Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych
  • Analiza otwartych pozycji na kontach zobowiązań
  • Procesowanie dokumentacji
  • Kontakt z dostawcami w celu uzgadniania poprawności danych
Wymagania:
  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w dziale AP
  • Dobra znajomość języka niemieckiego (B1+/B2) i bardzo dobra języka angielskiego (B2+/C1)
  • Znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excela
Informacje dodatkowe:

Klient oferuje pracę w stabilnej firmie z prestiżową pozycją na rynku, możliwość rozwoju i ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych, pracę nad ciekawymi projektami oraz zdobycie cennych doświadczeń w globalnych strukturach i globalnych projektach.

Oferta zatrudnienia zawiera także pakiet dodatkowych benefitów (m.in. ubezpieczenie medyczne, zajęcia językowe, karta sportowa, elastyczne godziny pracy, ubezpieczenie na życie, pakiet relokacyjny i inne:).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przyciskupod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”