Przejdź do treści

Praca: Starszy referent

Izba Administracji Skarbowej we Wrocławiu
Dyrektor poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Starszy referent
Miejsce pracy: Głogów
Ogłoszenie o naborze Nr 54241

Warunki pracy

•Praca przy monitorze ekranowym powyżej 4 godzin dziennie
•Praca jednozmianowa wykonywana w porze dziennej
•Praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym
•Stanowisko pracy: typowe stanowisko biurowe wyposażone w komputer z monitorem oraz inne urządzenia biurowe
•Budynek biurowy: siedziba Urzędu Skarbowego przy ul. Mickiewicza 53 w Głogowie
•Przy budynku, na parkingu zewnętrznym, znajduje się miejsce oznaczone dla osób niepełnosprawnych
•Wejście do budynku od strony ul. Mickiewicza 53 nie jest przystosowane jest dla osób niepełnosprawnych
•Brak windy
•Brak toalety dla osób niepełnosprawnych
•Brak zaplecza socjalnego

Zakres zadań

  • Prowadzenie ewidencji podatników i płatników w celu odzwierciedlenia stanu faktycznego w systemach informatycznych
  • Obsługiwanie zgłoszeń identyfikacyjnych celem nadania numeru NIP oraz zgłoszeń rejestracyjnych VAT-R celem zarejestrowania podmiotu jako podatnika VAT i VAT-UE
  • Weryfikowanie danych w rejestrach lokalnych celem stworzenia rzetelnej i aktualnej bazy danych identyfikacyjnych

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego powyżej 0,5 roku w administracji publicznej lub pracy biurowej
  • Umiejętność obsługi aplikacji biurowych
  • Umiejętność redagowania pism
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe