Przejdź do treści

Praca: Staż Menedżerski

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Staż Menedżerski
Miejsce pracy: Jelenia Góra, Złotoryja, Zgorzelec, Bogatynia, Lubań, Bolków, Bolesławiec, Jawor, Głogów, Polkowice, Wałbrzych i okolice.

Przez okres roku przygotowujemy naszych stażystów do objęcia stanowiska Menedżera Zespółu Sprzedaży

Główne zadania to intensywny rozwój kompetencji menedżerskich poprzez:
  • sprzedaż produktów - pozyskanie i obsługa klientów,
  • pozyskiwanie i wdrażanie nowych sprzedawców do pracy,
  • realizacja zadań menedżerskich
  • uczestnictwo w szkoleniach.

W trakcie stażu poznasz specyfikę rynku ubezpieczeniowego, poznasz zakres pracy Doradcy, zdobędziesz doświadczenie menedżerskie.

Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia co najmniej średniego,
  • chęci rozwoju kariery zawodowej,
  • predyspozycji do pracy w sprzedaży oraz zarządzania zespołem,
  • inicjatywy w działaniu, aktywności oraz motywacji do osiągnięcia celów,
  • posiadania własnej działalności lub gotowości do jej założenia.
Naszym stażystom oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej firmie,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia,
  • profesjonalny system szkoleń sprzedażowych i menedżerskich,
  • jasno określoną ścieżkę dalszego rozwoju - po okresie stażu możliwość objęcia stanowiska Menedżera Zespołu Sprzedaży.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/staz-menedzerski_2053524.html
Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4b oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne”.