Przejdź do treści

Praca: Staż z Lwem w Sieci Detalicznej

Staż z Lwem w Sieci Detalicznej
Miejsce pracy: Wałbrzych, Świdnica
Nr ref.: AD/WŚ/2019
Twoje zadania:
  • Zachęcanie klientów do korzystania z bankowości internetowej / mobilnej oraz asystowanie klientowi podczas pracy z aplikacjami bankowymi
  • Uczestniczenie w bezpośrednich spotkaniach z klientami
  • Diagnozowanie i realizacja potrzeb klienta, wykorzystując różne kanały kontaktu
  • Współudział w realizacji czynności związanych z procesem przyjmowania i rozpatrywania reklamacji
  • Odpowiedzialność za kształtowanie pozytywnego wizerunku banku, poprzez zgodną ze standardem obsługę klientów
Nasze oczekiwania:
  • Pozytywne nastawienie do ludzi i otwartość na zmiany
  • Umiejętność zadawania trafnych pytań, słuchania i wypowiadania się
  • Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i chęci rozwoju kompetencji niezbędnych na stanowisku
  • Łatwość w budowaniu relacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym - mile widziana
  • Otwartość na pracę zespołową
  • Praktyczna umiejętność pracy z nowoczesnymi narzędziami tj, tablet, smartfon
  • Wykształcenie min. średnie
Oferujemy Ci:
  • Umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy
  • Pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Certyfikat Stażu z Lwem
  • Cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • Elastyczny czas pracy