Przejdź do treści

Praca: Stażysta w dziale logistyki

Jesteśmy jednym z zakładów międzynarodowej grupy IMR-Industrialesud zajmującej się produkcją i dystrybucją wyposażenia wnętrz samochodowych dla najbardziej prestiżowych producentów samochodów na świecie. W naszej fabryce w Jaworze produkujemy podsufitki samochodowe i dostarczamy je bezpośrednio dla takich firm jak Audi, BMW, Volvo, Porshe, Skoda, VW.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy przyjmiemy osobę w charakterze:

Stażysta w dziale logistyki
Miejsce pracy: Jawor

Opis stanowiska:

  • Wystawianie zleceń transportowych.
  • Rejestracja pustych opakowań w systemie.
  • Wsparcie specjalisty ds. logistyki w codziennych pracach.
  • Oklejanie i skanowanie towaru.
  • Pomoc w przygotowywaniu prezentacji logistycznych.
  • Pomoc przy inwentaryzacjach.

Wymagania:

  • Kierunkowe wykształcenie (ekonomiczne lub techniczne, transport, logistyka).
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera MS Office.
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami.
  • Inicjatywa w działaniu oraz doskonałe zdolności organizacyjne.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Biegła znajomość języka angielskiego będzie miele widziana.

Nasza oferta pracy:

  • Warunek konieczny: Kandydat na to stanowisko musi być zarejestrowany w Urzędzie Pracy dla Powiatu Jaworskiego.
  • Doświadczony zespół współpracowników.
  • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Umowę o pracę po stażu.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Owocowe piątki.