Przejdź do treści

Praca: Stażysta W Dziale Serwisowym

Oferta nieaktualna

CCC niekwestionowany lider na rynku obuwniczym.

W związku z szeroką ekspansją proponujemy zatrudnienie na stanowisku:

Stażysta W Dziale Serwisowym
Miejsce pracy: Polkowice

Poszukujemy obecnie studenta na płatny staż w Dziale SERWISOWYM (3 – 12 miesięcy)

Do Twoich zadań będzie należało:

  • weryfikacja miesięcznych zestawień ( rozliczeń ) serwisowych zgodnie z protokołami wykonanych prac,
  • rejestr faktur dotyczących zamówień na magazyn oraz przekazywanie do Działu Kontroli,
  • tworzenie zamówień w Quattro,
  • współudział w procedurze wyboru dostawców,
  • kompletowanie dokumentacji technicznej sklepów,
  • archiwizowanie dokumentacji salonów CCC,
  • wsparcie w bieżących zadaniach Działu.
Nasze oczekiwania:
  • student lub absolwent,
  • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe,
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • staranność, rzetelność i wysoka kultura osobista,
  • zaangażowanie i entuzjazm.
Oferujemy Tobie:
  • płatny staż w spółce z listy spółek z indeksu giełdowego WIG20,
  • miłą atmosferę pracy, w zgranym zespole,
  • mentora przez cały okres stażu,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

JOIN CCC TEAM !

Dołącz do nas i zdobądź niepowtarzalne doświadczenie! Prześlij nam swoje CV zawierające klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Jako firma odpowiedzialna społecznie jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami. Prosimy także o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)".