Przejdź do treści

Praca: Stolarz

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Stolarz
Miejsce pracy: Ścinawa
Numer: StPr/21/0461
OBOWIĄZKI:
Zatrudnię samodzielnego stolarza oraz pomocnika stolarza do małej stolarni. Praca w litym drewnie. W większości zajmujemy się produkcją schodów oraz drzwi .-System jednozmianowy (z możliwością nadgodzin )-- Nie jest wymagane wykształcenie stolarskie -Opis stanowiska:praca przy produkcji produktów z drewna litegoobsługa maszyn stolarskichobsługa elektronarzędziWymagania:doświadczenie w obsłudze maszyn stolarskichdoświadczenie w produkcji obróbki drewna pomysłowośćkreatywnośćmotywacja do pracysumiennośćmile widziane Prawo Jazdy kat.B
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak
Uprawnienia: kreatywność
Uprawnienia: doświadczenie w obsłudze maszyn
Uprawnienia: rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
Uprawnienia: motywacja do pracy

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : doświadczenie w produkcji schodów oraz drzwi

Miejsce pracy:

Ścinawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie