Przejdź do treści

Praca: Symfony Full Stack Developer

Cześć, poznajmy się. Jesteśmy zgranym zespołem, który od 13 lat dostarcza inspirujące rozwiązania dla klientów z całego świata. Dzięki kreatywności i pasji do kodowania zrealizowaliśmy już ponad 1200 projektów.

Stawiamy na  idealne dopasowanie rozwiązań technologicznych  do potrzeb biznesowych klientów. Szyte na miarę innowacyjne oprogramowanie o międzynarodowym zasięgu - to jest nasz cel. Właśnie dlatego stworzyliśmy w Polcode wyspecjalizowane grupy technologiczne,  w których mocno wspieramy  rozwój  umiejętności naszych developerów. Stwarza to świetną okazję do zapoznania się z nowymi technologiami i możliwość pracy z wysokiej klasy specjalistami.

Jesteśmy pasjonatami kodowania, chcemy nadawać rytm międzynarodowemu rynkowi IT. Do tego potrzebni są wyjątkowi pracownicy z wizją, pasją i energią. Dołącz do naszego zespołu!

Symfony Full Stack Developer

Miejsce pracy: zdalnie z dowolnego miejsca lub w biurze: Warszawa, Kraków, Łódź,
Katowice, Białystok

Obowiązki
  • tworzenie, rozwijanie, modyfikowanie aplikacji naszych klientów
  • wyceny czasowe nowych zleceń
  • współpraca przy tworzeniu naszych wewnętrznych systemów
Wymagania

Jesteś naszym idealnym kandydatem, jeśli:

  • podzielasz naszą pasję do programowania i interesują Cię najnowsze technologie
  • doskonale znasz PHP 5/7
  • masz komercyjne doświadczenie z frameworkiem Symfony 2/3 (minimum 2 lata)
  • swobodnie czujesz się w technologiach front-endowych (HTML5/CSS3/JavaScript)
  • posiadasz dobrą znajomość baz danych (głównie MySQL)
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (przynajmniej B2)
Szczegóły oferty

Dodatkowe benefity dla każdego Polcodowca:

  • Praca z dowolnego miejsca na świecie ( dla pracowników zdalnych) lub Home Office raz w tygodniu (dla pracowników w biurach)
  • Elastyczny grafik godzin
  • Sprzęt nie tylko dla biurowych pracowników firmy, ale również zdalnych (stacja robocza, minimum dwa monitory, dyski ssd, słuchawki, myszka, klawiatura).

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne i karta Multisport.

  • Indywidualny plan  twojego profesjonalnego rozwoju oraz szkolenia wewnętrzne.

  • Bezpłatne zajęcia doszkalające z języka angielskiego z native speakerami.

  • Możliwość rozwoju innych zainteresowań. Chcesz występować jako prelegent na prestiżowych konferencjach i warsztatach, pisać na naszego bloga, pomagać w rekrutacji specjalistów IT? A może być opiekunem stażystów, leaderem projektu lub doradzać partnerom biznesowym przy podejmowaniu strategicznych decyzji? Z pewnością znajdziemy dla Ciebie ciekawe wyzwania!

  • Regularne wyjścia integracyjne (Szczególnie polecane jeśli pracujesz zdalnie: fajnie będzie zobaczyć Cię na wyjściach i wyjazdach integracyjnych, na których bardzo nam zależy!)

Wynagrodzenie: umowa o dzieło lub B2B: 4500 - 8000 zł + VAT, umowa o pracę: 4000 - 6000 zł brutto (do negocjacji)

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/symfony-full-stack-developer_1983544.html