Przejdź do treści

Praca: SysOps / DevOps Specialist

Ogłoszenie numer: 1920381, z dnia 20-02-2018

Świadczymy usługi w zakresie rozwoju oprogramowania i utrzymania dla klientów w całej Europie. Jesteśmy zespołem ludzi pasjonujących się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań IT i tworzących firmę działającą na rynku polskim i międzynarodowym.

Używamy najnowszych i sprawdzonych technologii do programowania innowacyjnych rozwiązań IT – budujemy sprzężenie pomiędzy rozwojem technologii i rozwojem naszych klientów. Projektujemy i tworzymy solidne aplikacje, programy i całe systemy przystosowane do długotrwałego użytku i stałego rozwoju. Nasi specjaliści są pionierami otwartymi na nowości, stosującymi jednocześnie sprawdzone metody pracy w projektowaniu i wdrażaniu aplikacji. Zatrudniamy specjalistów wnoszących bogate doświadczenie i pod każdym względem posiadającymi indywidualne i wyjątkowe podejście do prac IT.

Na podstawie zaawansowanych metod projektujemy indywidualne rozwiązania dla spełnienia oczekiwań naszych klientów i użytkowników. Tworzymy aplikacje działające na serwerach, lokalnych komputerach i urządzeniach mobilnych dopasowane do stosowanych systemów operacyjnych, jak i nie zależne, działające w przeglądarkach internetowych.

Możemy dedykować naszych specjalistów do realizacji prac IT bezpośrednio dla potrzeb klienta.

SysOps / DevOps Specialist

Miejsce pracy:

Opis stanowiska

Witaj! Stawiamy niecodzienne wyzwania, ponieważ jesteśmy firmą do zadań specjalnych typu "mission impossible". Za to cenią nas nasi klienci. Stosujemy nowatorskie technologie i niestandardowe rozwiązania. U nas liczy się samodyscyplina i zdolność zastosowania własnego umysłu bardziej, niż certyfikaty czy świadectwa. Nie jesteśmy korporacją i nie możemy konkurować z ich ofertami pracy pod względem ekonomicznym. Jednak możemy konkurować komfortem pracy i możliwością wpływu na własny los i wynagrodzenie. Czym więcej wniesiesz, tym więcej otrzymasz.

Zadania:

Głównym zadaniem będzie zarządzanie aplikacjami i serwerami Linux (CenotOS i Ubuntu) w otoczeniu Amazon Web Services, Docker, Kubernetes. Do tego zadania należy między innymi:

  • wsparcie dla zespołów programistów używających Kubernetes
  • projektowanie i wdrażanie rozwiązań dla aplikacji, monitoringu i bezpieczeństwa systemu, strategii odzyskiwanie danych, itd.
  • utrzymanie, czyli aktualizacja i monitoring systemów klientów
  • kreowanie skryptów na zadania backendowe
  • ewaluacja nowych rozwiązań
  • analiza i usuwanie występujących problemów w systemie
  • dokumentacja
  • w razie zainteresowania mamy też dalsze zadania i odpowiedzialności

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie w branży informatycznej
  • dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja z klientami, dokumentacja)
  • dobra znajomość dystrybucji linuxa takich, jak CentOS i Ubuntu
  • dobra znajomość języków skryptowych, jak: Bash, Python
  • znajomość baz danych
  • znajomość platformy kontenerowej Docker
  • dobra organizacja pracy
  • chęć rozwoju
  • szczerość, rzetelność, lojalność
  • gotowość do podróży za granicę

Mile widziane:

  • znajomość Kubernetes
  • znajomość nie-relacyjnych (obiektowych, temporalnych) baz danych, jak Chouchbase, MongoDB
  • znajomość serwisów i pracy w otoczeniu AWS (Amazon Web Services)
  • znajomość produktów Apache do przetwarzania danych, jak Hadoop, Spark, Kafka, Hive

Oferujemy

  • umowę o pracę (pełny etat) lub zlecenie (160 godz./ miesiąc)
  • możliwość pracy zdalnej
  • udział w światowych projektach z dużymi możliwościami rozwoju
  • samodzielną pracę z możliwością wprowadzenia własnych pomysłów
  • wolne godziny pracy
  • prywatną opiekę medyczną

Wynagrodzenie

Od 7000 do 12000 PLN

W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/sysops-devops-specialist_1920381.html
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm. ). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.