Przejdź do treści

Praca: Szef kuchni orientalnej

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Szef kuchni orientalnej
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/1487
OBOWIĄZKI:
Zagodny z kodem zawodu 343402:- proste czynności ksiegowe- wystawianie faktur,- przyjmowanie zamówień, odbiór towaru,- kierowanie zespołem kucharzy,- współpraca z innymi pracownikami restauracji,- odpowiedzialaność za zachowanie norm higieny na terenie kuchni, - składanie zamówień (sprowadzanie składników do potraw z Korei),- obsługa klientów koreańskojęzycznych/zagranicznych. Praca w godz.: 12:00-22:00 pn-sb, 13:00-19:00 niedziela. Przewidywany okres zatrudnienia: 2 lata.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Szef kuchni (kuchmistrz)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: koreański, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wykształcenie: brak wymagań, mile widzane kierunkowe, staż pracy: pożądany staż pracy min. rok doświadczenia jako szef kuchni albo min. 3 lata jako kucharz kuchni orientalnej - niezależnie od rodzaju umowy (także na umowie cywilnoprawnej), umiejętności: kuchnia koreańska,aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych albo gotowość do jej wyrobienia, umiejętność wystawiania faktur,znajomość języka koreańskiego w stopniu komunikatywnym (kontakt z klientami),znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (kontakt z klientami)

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu