Przejdź do treści

Praca: Szef Ochrony Obiektu Przemysłowego

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój, oferujemy stabilizację i dobre warunki pracy.
Wykorzystaj szansę na pracę we wciąż rozwijającym się zawodzie. Masz doświadczenie? Jeśli nie - pomożemy Ci je zdobyć!

Szef Ochrony Obiektu Przemysłowego
Miejsce pracy: Żarów

Zakres obowiązków:

  • koordynowanie zadań ochrony,
  • utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,
  • wdrażanie i szkolenie dla pracowników nowych i obecnych,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z pracownikami  i zarządzaniem kontraktem,
  • nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość.

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,
  • z doświadczeniem na podobnym stanowisku,
  • z wpisem na listę Kwalifikowanych Pracowników Ochrony.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • narzędzia potrzebne do pracy: telefon, laptop, opcjonalnie pojazd służbowy,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • ubezpieczenie NNW (Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.