Przejdź do treści

Praca: Szef Zmiany Produkcyjnej

MULTILAYER PIPE COMPANY to firma produkcyjna działająca od 20 lat w Pęczu koło Strzelina. Nasze rury instalowane są wewnątrz budynków na całym świecie w systemach ogrzewania, chłodzenia, transportu wody pitnej i sanitarnej.

Już czas pomyśleć o związaniu Twojej przyszłości zawodowej
z dynamicznie rozwijającą się firmą Multilayer Pipe Company Spółka z o.o.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na odpowiedzialne stanowisko w dziale produkcji:

Szef Zmiany Produkcyjnej

Główne zadania wykonywane na stanowisku:

  • nadzorowanie realizacji planu produkcyjnego oraz jakości produkowanych wyrobów,
  • zarządzanie zespołem pracowników (około 18 osób),
  • szkolenie pracowników z obowiązujących procedur,
  • raportowanie przebiegu realizacji produkcji,
  • nadzór nad przestrzeganiem przez pracowników obowiązujących zasad i standardów,
  • dbałość o ład i porządek oraz park maszynowy podczas zmiany produkcyjnej.

Od idealnego kandydata na to stanowisko wymagamy:

  • wykształcenia technicznego,
  • doświadczenia w pracy na produkcji,
  • minimum 2 lat doświadczenia w organizowaniu pracy zespołu produkcyjnego,
  • wysokich umiejętności z zakresu zarządzania zespołem pracowników,
  • umiejętności analitycznych,
  • znajomości pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • w warunkach zaawansowanej technologii,
  • pracę w systemie zmianowym (czterobrygadowym),
  • liczne benefity pracownicze.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/szef-zmiany-produkcyjnej_2034551.html
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. moich danych osobowych wskazanych w przesłanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.”