Przejdź do treści

Praca: Szwaczka-pakowaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze
Szwaczka-pakowaczka
Miejsce pracy: Lubawka
Numer: StPr/18/0617
OBOWIĄZKI:

Obsługa i nadzór maszyn i automatów do szycia z zachowaniem wymagań technologicznych i eksploatacyjnych. Praca na maszynach typu Juka, Overlock. Kontrola wyrobu pod względem wad materiałowych i jakościowych. Składanie wyrobu według ustalonych wymiarów. Pakowanie do worków foliowych. Oklejanie i oznaczanie wyrobu odpowiednimi naklejkami.

WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie zawodowe szwaczki min. 6 miesięcy i umiejetność szycia na maszynach typu Yuka i Overlock.

Miejsce pracy:

Lubawka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 13,7 PLN

KONTAKT:
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: https://www.praca.pl/szwaczka-pakowaczka_2103687.html
Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze